Príslušenstvo

Systém závesov, výklopné a výsuvné systémy značky BLUM

Pri systémoch výklopov sa čelá vyklápajú smerom nahor, čím je umožnený voľný prístup do vnútra hornej skrinky.

Výklopný systém AVENTOS presviedča vysokým komfortom užívania: Výklopy sa ľahúčko otvárajú, zastavia sa v ktorejkoľvek želanej pozícii a vďaka BLUMOTION sa dovierajú mäkko a ticho. Vysoká stabilita, elegantný dizajn a dlhá životnosť sú ďalšími výhodami výklopov AVENTOS.

prisl_5  prisl_6
 prisl_7  prisl_4

 

Závesy spájajú dvierka skrinky s korpusom. V závislosti od typu skrinky sa dvierka otvárajú v rozličných uhloch otvorenia.

Naše závesy v kombinácii s BLUMOTION dovierajú aj dvierka mäkko a ticho

prisl_3 prisl_9

 

Systém výsuvov nájde svoje uplatnenie v kuchyni, kúpeľni, v obývačke a spálni, ako aj v kancelárii. Pre všetky tieto rôzne obytné oblasti ponúkame vhodné riešenia – vodiace systémy pre drevené zásuvky a kompletné systémy pre kovové výsuvy.

Je úplne jedno, či sú výsuvy zaťažené len mierne alebo sú plne naložené, či sú zatvorené len jemne alebo sú silno pribuchnuté – vďaka BLUMOTION sa vždy dovierajú mäkko a ticho.

prisl_8 prisl_1
prisl_2 prisl_10

 

Nerezové drezy a batérie DREKIA

Výber z produktov:

 drekia_vyber

 

 

Rúčky a úchyty

Pre Vašu kuchyňu máme nepreberné množstvo úchytov a rúčiek. Najťažšie pre Vás bude vybrať si z množstva typov, prevedení a farebných odtieňov.

Výber z produktov:

 uchyty

 

Vstavané spotrebiče

Pre pohodlie vo Vašej kuchyni Vám odporúčame nákup vstavaných spotrebičov renomovaných značiek. S výberom Vám ochotne pomôžeme. V prípade záujmu Vám ponúkame nákup spotrebičov priamo v našej prevádzke výberom z katalógu produktov.